STRONA ARCHIWALNA

Wielkość tekstu:
A- A A+
Wersja tekstowa
Skróty klawiaturowe

Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia udostępnia do konsultacji projekt dokumentu pn.„Rekomendacje Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia w zakresie bezpieczeństwa oraz rozwiązań technologicznych stosowanych podczas przetwarzania dokumentacji medycznej w postaci elektronicznej".

Uwagi do opublikowanych materiałów należy zgłaszać w terminiedo 30 kwietnia 2017 r. na adres e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , w temacie maila wpisując...

Czytaj więcej »

Polskie Stowarzyszenie HL7 na mocy umowy afiliacyjnej z międzynarodową organizacją  HL7 International otrzymało status oficjalnej organizacji krajowej HL7.

CSIOZ jest jednym z trzech podmiotów, obok Polskiej Izby Informatyki Medycznej (PIIM) i Stowarzyszenia Twórców Oprogramowania Rynku Medycznego (STORM), które przyczyniły się do powstania nowego stowarzyszenia.

HL7 w Polsce prowadzi działania na rzecz zwiększania interoperacyjności w ochronie zdrowia...

Czytaj więcej »

W dniach 1-3 lutego 2017 r. w Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia organizowane są warsztaty dotyczące profili integracyjnych IHE, które są uznawanymi na świecie ramami technologicznymi skutecznej integracji różnych rozwiązań informatyki medycznej.

W pierwszym dniu warsztatów uczestniczył minister zdrowia Konstanty Radziwiłł, który poparł ideę organizacji warsztatów oraz podkreślił istotną rolę wprowadzanych rozwiązań dla rozwoju służby...

Czytaj więcej »

Polskie Towarzystwo Informatyczne wznawia badanie dotyczące stanu realizacji projektów informacyjnych w Polsce, aktualne badanie dotyczy projektów realizowanych w latach 2014-2017.

Na stroniehttp://pmresearch.pl/ankieta/(Link otworzy się w nowej karcie) udostępniona została ankieta „Badanie czynników krytycznych sukcesu i porażek polskich projektów informatycznych”, która skierowana jest do instytucji rządowych i samorządowych oraz...

Czytaj więcej »

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla pracowników działów IT podmiotów leczniczych organizowane przez Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia.

Pierwszy z cyklu warsztatów odbędzie się w dniu20 października 2016 r. w godz. od 9:00 do 15:00w siedzibie Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia przy ul. Stanisława Dubois 5A w Warszawie.

Podczas warsztatu omówione zostaną następujące zagadnienia:

  • Portfolio systemów...

Czytaj więcej »

Nasze serwisy

1-zdrowie.jpg2-profilaktyka.jpg3-astma.jpg4-cukrzyca.jpg5-nadcisnienie.jpg6-strategiazdrowia.jpg7-strategiaezdrowia.jpg8-ezdrowie.jpg